З цієї причини експрезидент рф дмітрій медведєв видалив свої дописи про "судний день" для України. Про це 24 каналу розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Зверніть увагу Як кримчани можуть допомогти ЗСУ швидше звільнити півострів: поради військового експерта

Міф величі

Голова Меджлісу переконаний, що успішні дії українського війська яскраво свідчать про переоцінку міці російської армії.

Відсіч, яку дають російській армії ЗСУ, розкрила очі всьому світові на те, що дуже багато загроз з боку москви через якісь супернові види зброї – це все виявилося просто блефом і цього просто немає,
– вважає політик.

З його слів, з цієї причини експрезидент росії дмітрій медведєв видали всі коментарі щодо "покарання" України за можливі удари по тимчасово окупованому Криму.

"Щоб над ним просто не сміялися – йому довелося видалити всі свої коментарі щодо судного дня", – зауважив співрозмовник.

Дрони біля Керченського мосту, ворог відкрив вогонь: дивіться відео

Блеф і брехня

На думку Чубарова, блеф кремля щодо своєї величі підкріплювався очевидними прикладами брехні. Зокрема, під час окупації Криму у 2014 році.

"Коли захоплювали Крим російські війська у 2014 році, вони дуже багато розкидувалися обіцянками, щоб якимсь чином привабити на свою сторону мешканців Криму... Вони говорили, що росія буде розвивати Крим в цілому і зокрема Севастополь", – зазначив голова Меджлісу.

Він додав, що з того часу росія так і нічого не зробила на півострові.

Читайте також Треба демілітаризувати й деокупувати, – Данілов назвав головні завдання щодо Криму

"Бавовна" у Криму: що відомо

Вас також може зацікавити – в Криму паніка, вибухи біля Бєлгорода та в Керчі: дивіться відео