Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області повідомило, що пожежа була доволі великою. На щастя, минулося без жертв.

Дивіться також Вночі ворог атакував енергооб'єкти на Львівщині, Прикарпатті та Дніпропетровщині

Наслідки атаки на Прикарпатті

У ДСНС повідомили, що вночі ракета влучила в об'єкт критичної інфраструктури на Прикарпатті. Будівлю пошкодило, також на місці виникла пожежа на площі понад 200 квадратних метрів.

Надзвичайники вже ліквідували пожежу. На щастя, постраждалих немає.

Також рятувальники показали кадри з місця удару:

На місці влучання на Прикарпатті відбулась пожежа: фото ДСНС

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук підтвердила удар по критичній інфраструктурі, зазначивши, що ця ніч була неспокійною для всієї України. Принагідно вона закликала жителів регіону бути обережними під час повітряних тривог.

Ворог не полишає спроб залякати нас та зруйнувати критичну інфраструктуру. Тому закликаю всіх жителів області реагувати на сигнали повітряної тривоги. Бережіть себе і свої близьких,
– написала вона.

Вночі ворог атакував енергооб'єкти у 3 областях

  • Вночі 27 квітня Росія випустила по Україні 34 ракети повітряного, наземного та морського базування. Силам ППО вдалося збити 21 з них.
  • Міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що росіяни атакували енергетичні об'єкти у Дніпропетровській, Івано-Франківській та Львівській областях.
  • У ДТЕК заявили, що Росія атакувала 4 їхніх ТЕС. Вони повідомили, що обладнання на підприємствах зазнало пошкоджень.
  • Також є поранені. Наразі відомо, що на одному з енергетичних об'єктів поранено начальника зміни. Енергетик зазнав контузії.