Поліція показала перші кадри після ракетного удару росіян з бодікамер правоохоронців, у МОЗ – з лікарні. Вибухи в місті пролунали орієнтовно о 9:01 вранці 17 квітня.

Дивіться також Зруйновані будинки, численні жертви та поранені: все про ракетний удар по Чернігову 17 квітня

Який вигляд має лікарня після атаки ворога

У Міністерстві охорони здоров'я показали, який вигляд мала лікарня у перші хвилини після атаки росіян. Там вибухова хвиля вибила скло у вікнах, подекуди – двері та наробила шкоди в приміщенні.

Який вигляд мала лікарня після атаки росіян: дивіться відео

Глава Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус розповів, що станом на 14:49 17 квітня 14 загиблих та 61 поранена людина. Серед травмованих двоє дітей, працівники лікарні та вищого навчального закладу.

Перед цим він писав, що під завалами можуть перебувати люди.

Дивіться також Пошкоджений готель, який вже не працював, – в ОВА розповіли про епіцентр удару у Чернігові

У поліції показали перші кадри порятунку людей

Міністерство внутрішніх справ опублікувало відео з перших хвилин атаки. Кадри зафіксувала бодікамера правоохоронця, що приїхав на місце удару та надавав першу допомогу потерпілим.

Перші кадри з місця удару росіян по Чернігову

(Обережно! Не радимо дивитись чутливим людям)

Патрульна поліція показала фото з Чернігова

Росія цинічно вдарила по мирних у Чернігові: коротко

  • Вибухи у Чернігові пролунали орієнтовно о 9 ранку 17 квітня. Глава Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус повідомив, що росіяни вдарили по місту трьома ракетами "Іскандер".
  • Вороги зруйнували у місті восьмиповерхову будівлю, пошкодили 16 житлових багатоповерхівок в одному з мікрорайонів, лікарню, заклад вищої освіти, десятки авто.
  • Станом на 15:43 17 квітня рятувальники повідомили вже про 15 загиблих, 61 поранену людину. Працівники ДСНС змогли врятувати з-під завалів трьох людей.
  • Серед жертв атаки – 25-річна лейтенантка поліції Аліна Миколаєць, яка була вдома на лікарняному. Серед поранених – троє дітей, працівники вишу та лікарні. Рятувальники продовжують розбирати завали.