Про це розповів Володимир Зеленський під час розмови із прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Він також зазначив, що вже розробляються шляхи протидії цим атакам, передає 24 Канал.

Цікаво Перші літаки F-16 будуть направлені в тренувальні центри Румунії у наступні два тижні, – Рютте

Зеленський назвав пріоритетні цілі окупантів взимку

Глава держави наголосив, що українська влада має інформацію від нашої розвідки щодо того, що Росія готується робити взимку. Зокрема, це стосується того, що саме вони збираються атакувати.

Дуже конкретні деталі про те, як вони хочуть атакувати нашу енергосистему,
– сказав президент.

Зеленський сказав, що наразі українська влада має захистити енергооб'єкти. Це потрібно для того, щоб забезпечити нормальне життя українців.

Глава держави також згадав про зустріч радників на саміті Формули миру на Мальті. Він подякував Рютте та його раднику Джеффері ван Льовену за доєднання до цієї зустрічі.

Зустріч Формули миру відбулася на Мальті

  • Глава Офісу Президента 28 жовтня розповів, що на Мальті відбувається зустріч зовнішньополітичних радників та радників з питань національної безпеки, щоб обговорити українську Формулу миру. Зокрема, туди прибули представники 66 країн.
  • Володимир Зеленський наголосив, що саміт присвячений Формулі миру розширюється. Зокрема, туди залучають все більше країн Заходу і Глобального Півдня.
  • Зрештою президент заявив що є хороша новина у підсумок зустрічі на Мальті, зустрічі радників щодо Формули миру. Зокрема, погоджено спільну заяву співголів саміту, а також підготовка оборонних пакетів для нашої держави.
  • Єрмак також розкрив деталі спільної заяви України й Мальти. Зокрема, там мовиться про те, що Україна продовжує страждати від неспровокованої збройної агресії Росії, а також те, що мир має базуватися на принципах Статуту ООН, повазі до суверенітету й територіальної цілісності України, відповідних резолюціях Генеральної Асамблеї ООН і міжнародному праві.