Про це повідомив глава Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. Обмеження запроваджені через загострення ситуації в Авдіївці та довкола міста.

Дивіться також Можуть знімати сили з Бахмутського напрямку, – військовий експерт припустив план росіян

Ситуація в Авдіївці загострюється

В'їжджати в Авдіївку заборонено волонтерам, журналістам та іншим цивільним.

"Авдіївка розташовується в "червоній зоні". Тому відвідування, заїзд у місто представників преси, навіть акредитованих, заборонено. Це стосується і волонтерів", – повідомив Барабаш.

Він також попередив журналістів, які намагаються заїжджати в місто, вдаючи волонтерів. Барабаш сказав, що цього не потрібно робити.

Глава Авдіївської МВА зазначив, що місто всім забезпечене й місцева влада над цим працює. Щодо інформації про ситуацію в місті, то, як каже Барабаш, це зона відповідальності військових пресслужб.

В Авдіївці розпочато евакуацію

Віталій Барабаш повідомив, що з Авдіївки будуть евакуйовані комунальники, які досі робили все для підтримки життя там. Відповідно у місті не буде мобільного зв'язку та можливості заряджати телефони.

Рішення про евакуацію комунальників довелося ухвалити після того, як під час одного з обстрілів був приліт неподалік від них. Евакуація буде тривати поетапно.

Також місцева влада закликає евакуюватися інших цивільних, оскільки Росія перетворює Авдіївку на руїни.

Показуємо Авдіївку на карті

Яка ситуація в Авдіївці

  • Російські військові вже кілька тижнів без успіхів наступають на Авдіївку. Російські окупанти намагаються оточити місто.
  • Керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський заявив, що Авдіївка найближчим часом може стати "другим Бахмутом".
  • Аналітики ISW вважають, що збільшення темпів російських операцій у районі Авдіївки призвело до значних втрат. Ймовірно, їхні дії – це помилкова спроба відвернути українські сили від інших ділянок фронту.
  • За словами Барабаша, ситуація навколо міста продовжує залишатись напруженою. Обстріли не припиняються ні вдень, ні уночі. Противник застосовує увесь доступний арсенал: ствольну артилерію, РСЗВ, міномети, ракетні удари, авіанальоти, танкові обстріли.