У вівторок, 9 травня, у містах Росії витав дух "побєдобєсія", хоча Красною площею проїхався всього один нещасний танк, що свідчить про наявність проблем в окупантів. Також 24 Канал з посиланням на російські ЗМІ інформує, що в параді в Хабаровську взяв участь військовий злочинець Омурбеков.

До теми Промова Путіна на параді в Москві: що диктатор наговорив про Україну та війну

Кат на параді

Відомо, що під командуванням Омурбекова в Україні воював Данило Фролкін. Це ще один військовослужбовець, який зізнавався журналістам у вбивстві мирного населення України під час окупації Київської області весною 2022 року.

Декілька співрозмовників видання "Важливі історії" з-поміж лав військовослужбовців розповідали, що Азатбек Омурбеков наказував стріляти машинами з цивільними, а також вбивати "всіх, у кого телефони знайдете",
– написали російські ЗМІ.

Омурбеков на параді в Хабаровську: дивіться відео з росЗМІ

"Жалюгідне видовище": 9 травня в Росії

  • Що не дивно, цьогоріч парад до так званого "Дня Побєди" в Росії був не таким масштабним. Власне, "побєди" на полі бою в Україні нема – тому й святкувати немає що.
  • Зокрема, політолог, соціолог із Німеччини Ігор Ейдман назвав те дійство, що відбувалось у ворожій державі, "жалюгідним видовищем". За його словами, цьогорічний військовий парад на Красній площі розчарував навіть "запеклих російських патріотів".
  • Власне, у цей день Пригожин вирішив "наїхати" на російського диктатора Владіміра Путіна. Ватажок ПВК "Вагнера" записав відео, у якому сказав, що якийсь "дід думає, що він хороший", хоча насправді він "повний мудак". Очевидно, йшлося про Путіна.