Про це 24 Каналу сказав політолог, військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов. Наразі ж, за його словами, окупанти вперлися в річку Бахмутка, де через бруд важко пересуватися і техніці, і людям.

Читайте також Бахмут уже став кульмінацією: як оборона міста сприяє підготовці до контрнаступу

Бахмут ніхто здавати не збирається

Сазонов зазначив, що чутки про вихід ЗСУ із Бахмута розганяють навмисно. Насправді ж звідти вивели лише один підрозділ, тому що він потрібен Генштабу в іншому місці. Хто ж зайшов замість нього – військова таємниця. А сам Бахмут ніхто здавати не збирається.

Тому чутки про те, що ми звідси йдемо, дещо перебільшені,
– наголосив військовий ЗСУ.

За його словами, окупанти зайшли зі сходу та вперлися в річку Бахмутка, а там через бруд важко пересуватися і техніці, і людям. А ЗСУ тим часом готують нові сили для нашого контрнаступу.

Сазонов сказав, що чекає на росіян у разі взяття Бахмута: дивіться відео

Окупанти стануть мішенями, наче в тирі

Боєць ЗСУ заявив, що не варто недооцінювати Бахмут, оскільки це траса Маріуполь – Донецьк – Курдюмівка – Бахмут – Слов'янськ. Якщо ж брати до уваги Захід, то це траса на Костянтинівку через канал Сіверський Донець, на Покровськ та Дніпро. Тож це місто має певне стратегічне значення.

З іншого боку, навіть якщо вони займуть весь Бахмут, то поряд три висоти. А Бахмут у низині. Всі три висоти – наші, й для артилерії це буде просто тир тоді,
– сказав Сазонов.

Тобто, зауважив він, нічого хорошого окупанти не отримають. Але для Росії Бахмут має величезне символічне значення. Бої довкола нього тривають уже більш як пів року й окупанти вже не раз обіцяли його взяти, й навіть кілька разів заявляли про захоплення, оскільки їм дуже потрібно доповісти хоча б про якусь "перемогу".

Оборона Бахмута: що відомо