Керівник управління міжнародної політики канцелярії президента Польщі Марцін Пшидач, який перебуває з візитом у Вашингтоні, підтвердив, що Байден приїде до Польщі найближчим часом.

Зверніть увагу Чи можлива зустріч Зеленського з Байденом у Польщі: про що говоритимуть

Деталі візиту Байдена повідомлять згодом

"Як ми знаємо від самого президента Байдена, він має намір приїхати до Польщі. Сьогоднішня розмова була про ці плани на найближче майбутнє. Звичайно, деталі такого візиту будуть повідомлені, коли буде визначена конкретна дата, але ця моя сьогоднішня розмова була великим кроком вперед", – зазначив віцеміністр закордонних справ Польщі Марцін Пшидач.

Разом з Пшидачем до Вашингтона прилетів голова Бюро національної безпеки Яцек Сівера. Політики провели зустрічі в Раді національної безпеки та Білому домі.

Під час зустрічі обговорювалися питання подальшої допомоги Україні, військової присутності США в Польщі, передачі технологій і закупівель озброєнь, а також саміт Альянсу у Вільнюсі.

Що відомо про візит Байдена у Польщу

  • У польських ЗМІ нещодавно з'явилася інформація, що Джо Байден прибуде з візитом до Польщі та може зустрітися із Володимиром Зеленським.
  • Повідомлялося, що президент США відвідає Європу ближче до 24 лютого.
  • ЗМІ з посиланням на джерела повідомляють, що Зеленський скликає міжнародну конференцію щодо України. Ймовірно, президент України хоче представити Байдену мирний план та гарантії безпеки для нашої країни.
  • Крім того, Зеленський і Байден можуть обговорити військову допомогу Україні, зокрема тему винищувачів. Втім, Зеленський сказав, що його поки не запрошували до Польщі.