Про думку Байдена щодо вступу України в НАТО розповів український лідер Володимир Зеленський. За його словами, рішення США щодо України в НАТО неабияк допоможе Києву.

Актуально Росія тренується воювати з НАТО: чим загрожує Україні навчання "Захід-2021"

Україна має бути в НАТО, – Байден

Зеленський розповів, що під час нещодавньої зустрічі з Байденом він прямо його запитав: а як щодо НАТО, як щодо членства України в НАТО та коли це станеться. Президент США відповів: вважаю, що ви маєте бути там, але це не тільки моє рішення.

"Не думаю, що це хороша позиція для США з точки зору сили. Але це правда – адже все також залежить від думок і пропозицій від лідерів великих європейських країн", – зауважив Зеленський.

Під час розмови з Байденом президент України також наголосив, що його рішення зробить для України шлях до НАТО коротшим, прозорішим і яснішим.

Я знаю це. США завжди дають меседж і сигнал Європі,
– підкреслив політик.

Зверніть увагу Команда Байдена ще не вирішила, як поводитись з Україною, – Шабунін

Останній візит Зеленського до США: головне

  • У Вашингтоні 1 вересня 2021 відбулася зустріч Володимира Зеленського та Джо Байдена. Президенти обговорили безпекові, енергетичні та стратегічні питання.
  • За результатами перемовин, США пообіцяли надати серйозну військову допомогу Україні – фінансову та комплексами Javelin. Окрім цього, уклали оборонну й космічну угоду.
  • Українські делегати також уклали Меморандум щодо комерційного співробітництва, угоду в аграрні сфері та охорони здоров'я.
  • Представники Укроборонпрому підписали 3 угоди та 1 домовленість з американськими компаніями про спільні дослідження та виробництво.