Про це президент США заявив в інтерв'ю PBS NewsHour після виступу у Конгресі зі своєю промовою "Про стан справ у державі". За його словами, у Путіна "немає жодного шансу".

Читайте також Байден влаштував пастку для республіканців, їм довелося змінювати позицію, – політик зі США

"Він вже втратив Україну": Байден пояснив, чому Росії не вдасться втілити свої плани

Джо Байден вважає, що у російського правителя Владіміра Путіна немає жодного шансу для перемогти. "Він втратив Україну", – заявив американський президент, пояснюючи, що Росія не зможе захопити українську державу.

Він (Путін – 24 Канал) думав, що якщо він вторгнеться в Україну, то, по-перше, кожен російськомовний зустріне його привітно і скаже: "Заходь!". По-друге, він думав, що НАТО розвалиться, НАТО нічого не робитиме, вони боятимуться діяти,
– пояснив Байден.

Однак, як бачимо, нічого з цього не сталося – Україна мужньо вистояла і продовжує звільняти захоплені ворогом території. Водночас НАТО консолідовано допомагає перемогти агресора.

Байден відповів республіканцям, які критикують допомогу Україні

Президент США також в інтерв'ю відповів на критику зі сторони деяких республіканців, які вважають, що Штати забагато допомагають Україні. На це Байден голосно розсміявся і риторично запитав, що вони робитимуть, коли Росія, якщо їй вдасться захопити Україну, нападе на інші держави.

Американський лідер наголосив, що військова допомога та всестороння підтримка України є безстроковою. США допомагатимуть стільки, скільки це буде потрібно.

Зверніть увагу Байден починає протистояти Трампу: як чинний президент США "зіграв" на полі колишнього

Чи вплине промова Байдена у Конгресі на допомогу Україні

  • Президент США Джо Байден виступив 8 лютого у Конгресі з промовою "Про стан держави". У ній він говорив і про Україну.
  • Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма" Олександр Краєв вважає, що реакція присутніх у залі довела – попри внутрішні політичні розбіжності, США продовжить допомагати Україні. Під час виступу члени Конгресу по різному реагували на слова Байдена, однак, коли мовилося про подальшу підтримку України – всі аплодували стоячи.
  • Зауважимо, що під час виступу президент США наголосив, що війна Росії проти України стала справжнім "тестом для США" і "випробуванням на віки" для світу. Однак Америка, не дивлячись на перешкоди, й надалі допомагатиме українському народу, поки це буде необхідно.