Після оголошення часткової мобілізації в росії, лукашенко заявив про перехід до оборони "за нормами воєнного часу". Хай там як, наступ з боку білорусі може завдати Україні багато шкоди.

До теми Чи може путін використати договір ОДКБ: Латушко назвав, що насправді "звʼязало" лукашенка

Білорусь не висловила чіткої позиції щодо "референдумів"

В одному з інтерв'ю, міністр закордонних справ білорусі володимир макей сказав, що визнання Мінськом референдумів на окупованих територіях України залежатиме від "національних інтересів". Міністр стверджує, що білорусь стежитиме за ситуацією і прийме остаточну позицію згодом.

Схоже, керівник мзс продовжує, традиційну для білорусі, вичікувальну позицію. Скоріш за все, "національні інтереси" залежатимуть від того, як розвиватиметься ситуація на фронті.

Цікаво Вільна білорусь буде найкращою санкцією проти путіна, – білоруський журналіст

Загроза вторгнення з білорусі: актуальні новини

  • Мало того, що білорусь всіляко заперечує свою причетність до війни росії в Україні, вона також заявляє про готовність бути "посередницею у переговорах". Крім того, глава мзс білорусі продовжує бідкатися щодо санкцій, які "без причини" наклали на його країну.
  • Самопроголошений президент білорусі алєксандр лукашенко взявся за старе. Йому знову примарюється загроза створення "нової України" в білорусі. Лукашенко погрожує, що таким "планам" не судилося збутися.
  • Горе-диктатор переконує, що не піде "за сценарієм" путіна і не оголосить мобілізацію. За словами псевдопрезидента, це лише пусті наклепи "опонентів".
  • Тим часом Центр національного спротиву від білоруського підпілля повідомив, що до Мінська вже прибули російські найманці, які готують провокації вздовж кордону з Україною. Мовиться про окупантів з пвк "ліга". За попередніми даними, залучили 130 окупантів, які прибули на територію білорусі зі зброєю. Вони перебувають на території приватного охоронного підприємства "ГардСервіс".

Важливо – Загроза ДРГ з Білорусі: дивіться відео