Президент наголосив, що ППО вдалося збити значну частину ракет, однак все ж є влучання. Росію необхідно позбавити терористичного потенціалу.

Дивіться також Росіяни випустили десятки ракет: все, що відомо про масовану атаку України 21 вересня

Реакція Зеленського на атаку

Російські терористи вкотре масово атакували українську територію та вразили цивільні об'єкти. Під ударом опинилися Київська, Львівська, Черкаська, Рівненська та Харківські області. Засобам ППО вдалося збити 36 ракет з 43 запущених.

Цієї ночі російські терористи завдали чергового масованого удару. Зокрема, по інфраструктурі. Більшість ракет збито. Але тільки більшість. Не всі,
– зазначив Володимир Зеленський.

Президент перш за все подякував всім рятувальникам, які ліквідовували наслідки. Також він відмітив партнерів, що надали Україні протиракетні системи. Володимир Зеленький заявив, що наразі триває робота з позбавлення Росії терористичного потенціалу. Україна разом з союзниками має прийти до цього результату.

Володимир Зеленський наголосив, що держава потребує більше засобів ППО, а на Росію потрібно накласти більше санкцій. Необхідно більше підтримки для українських воїнів на передовій. Президент зазначив, що російський терор повинен програти.

Росія вкотре обстріляла Україну

  • Росія цинічно атакувала Україну десятками ракет в Міжнародний день миру.
    Вночі 21 вересня близько 10 бортів Ту-95МС підняли в небо, щоб запустити з безліч ракет типу Х-101/Х-555. Близько 4 ранку безпосередно стало відомо про пуски.
  • Загалом вдалося збити 36 ракет з 43 запущених. Чотири з них вдалося збити на Черкаською областю, однак бойова частина однієї з них впала у середмісті, пошкодивши будівлю готелю. Наразі відомо про 10 поранених – 6 перебувають у лікарні.
  • На Рівненщині ракета вразила енергетичну та цивільну інфраструктуру. Це стало першою за пів року атакою на енергооб'єкти України. Відомо про відключення світла й у інших областях.
  • Відомо також про приліт у підприємство у місті Дрогобич Львівської області. У цей час там були робітники, однак, на щастя, ніхто не постраждав.