Про це розповів заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов в ефірі 24 каналу. Наразі невідомо, наскільки населення Афганістану підтримує талібів.

До теми В Афганістані під час протестів проти "Талібану" вбили 3 людей, ще десять поранені

Як населення ставиться до терористів

На думку Данилова, талібам було достатньо легко опановувати територію Афганістану. Вони створили уявлення в армійців та керівників провінцій й локальних адміністрацій про те, що начебто вже виграли.

Більшість вирішила, що вони, тобто таліби, виграють і тому не треба пручатися,
– наголосив він.

Однак Данилов переконаний, що дії терористів "Талібану" в Афганістані підтримує меншість.

Дізнайтеся більше Сидів на літаку: нові страшні кадри від першої особи, як афганці вилітали з аеропорту Кабула

Данилов розповів про ситуацію в Афганістані: дивіться відео

Ситуація в Афганістані: останні новини

  • Президент Афганістану Ашраф Гані склав повноваження і покинув країну ще 15 серпня. Тільки через 3 дні в ОАЕ заявили, що вони прийняли колишнього афганського лідера.
  • Таліби 18 серпня відкрили вогонь по мирних людях в афганській провінції Нангархар. Через обстріли померло щонайменше 2 осіб.
  • Військовий літак Нідерландів, який направили в Афганістан для евакуації громадян, не зміг взяти на борт жодного пасажира. Причиною став хаос в аеропорту Кабула.
  • З Афганістану намагаються евакуювати приблизно 150 українців. За ними вже прибув літак, але він не може вилетіти. Причиною є те, що поки немає безпечного коридору та дозволу на зліт.