Про це пише DT.UA.
За даними дослідження HeadHunter, за кордоном хотіли б працювати 80% працівників середньої та вищої ланки.
Такі бажання викликані напруженою політичною ситуацією, бажанням забезпечити своїм дітям стабільне майбутнє, а також маленькими зарплатами в Україні.
Як зазначає видання, в українських представництвах іноземних корпорацій кількість внутрішніх вакансій в інших країнах переглядає кожен другий співробітник із України.
Згодні на все — стажування, підвищення кваліфікації, роботу на безперспективних напрямах. Що завгодно, аби тільки виїхати.
Більш того, міжнародні компанії, особливо з зарплатами у валюті, самі активно пропонують співробітникам можливості переїзду в інші офіси за кордоном, у тому числі й з метою тимчасової економії коштів.
Багато фахівців уже виїхали з країни. І це не низькокваліфіковані кадри, а люди зі знанням іноземних мов, дипломами МВА та солідним досвідом роботи, які становлять чималу цінність для України та без особливих проблем реалізують свій потенціал за кордоном.
Тільки за 2014 рік відсоток фахівців із досвідом роботи, які планували виїхати за кордон із метою працевлаштування вже найближчого року, зріс більш ніж удвічі — з 7% до 16%.
Станом на 1 лютого 2015 року кількість постійного населення України становила 42,7 мільйонів осіб, що на 150 тисяч менше, ніж у лютому 2014-го.
Автор зазначає, що до честі українців, які залишають батьківщину, вони продовжують допомагати своїм рідним, а приватні грошові перекази в Україну вже давно стали вагомими інвестиціями в економіку країни.
Як відомо, в лютому міністр соцполітики Павло Розенко повідомляв, що в Україні на одну вакансію претендують 30-35 осіб.