Українська армія 30 вересня виявила поблизу Щастя, що на Луганщині, колону російських військових. Понад 200 загарбників планували непомітно втекти від ЗСУ.

Читайте також Росія залучає до війни курсантів: які "дірки" намагаються закрити

Росіяни тікають від ЗСУ в цивільному транспорті

Збройні Сили України звільнили Лиман у Донецькій області. Через це російські солдати деморалізовані та добровільно здаються в полон, дехто з них намагається оперативно залишити позиції.

За словами Генштабу, ЗСУ помітили біля Щастя колони цивільних машин та автобусів. Всередині були не мирні громадяни, а російські військовослужбовці зі складу 2 армійського корпусу. Близько двох сотень окупантів намагалися втекти, маскуючись під звичайних людей. Однак українська армія не могла їх не помітити.

Також у Генеральному штабі зазначили, що на зниження духу також впливає те, що затримуються виплати за участь у так званій "спеціальній воєнній операції".

Успіхи української армії в Лимані

  • 2 жовтня стало відомо, що ЗСУ взяли під контроль Лиман. Місто є надзвичайно важливою стратегічною ціллю, оскільки його деокупація відкриває шлях українській армії у напрямку Сватового, Сєвєродонецька, Кремінної.
  • Російське міністерство оборони уже офіційно заявило про вихід своїх солдатів з Лиману, назвавши це "відходом на більш вигідні рубежі". Вочевидь, Кремль ніколи не визнає своїх поразок та продовжуватиме розповідати казочки своїм громадянам про "велич російської армії".

Читайте також Шукає можливості вкусити за горло, – Давидюк пояснив, чи може Кадиров скинути Путіна

  • Однак точно відомо, що на болотах люта істерика через втрату позицій у Лимані. Російська пропагандистка Анастасія Кашеварова, дорікнула російській армії та була вкрай невдоволена перебігом так званої "спеціальної операції".
  • "Друга армія" у світі постійно зазнає поразок. Через це Путін готує кадрові зміни у вищому військовому командуванні. Про це повідомляє Інститут з вивчення війни.

Варте уваги – паніка у Росії через здачу Лиману: дивіться відео