За словами Дмитра Кулеби, пріоритетним для німецького уряду має бути уникнення нової війни в Європі. Про це глава МЗС заявив в інтерв'ю.

Зверніть увагу Терміново надайте зброю, – посол України звернувся до глави МЗС Німеччини

Біснес-інтересів бути не може

Дмитро Кулеба заявив, що пріоритетом для уряду Олафа Шольца має стати спільна протидія російській агресії разом з іншими міжнародними партнерами. Ніяких інтересів щодо бізнесу бути не може, якщо мова йде про безпеку.

Ми очікуємо, що новий федеральний уряд разом з Україною та нашими партнерами та союзниками візьме твердий і чіткий курс проти російських загроз і спроб залякування. Ніяка ділова зацікавленість і відсутність симпатії до Путіна не варті того, щоб дозволити криваву війну в Європі,
– заявив Кулеба.

Глава МЗС переконаний, що завдяки спільним діям можна буде відвернути загрозу від України.

Новий уряд Німеччини: головне

  • У вересні 2021 року відбулися вибори до німецького бундестагу. На них багаторічна канцлерка Ангела Меркель вирішила не балотуватися на новий термін.
  • Перемогу на виборах здобули соціал-демократи на чолі з Олафом Шольцом.
  • Соціал-демократи сформували коаліцію, яку вже назвали "світлофорною" – з партією "зелених" та вільними демократами. Християнсько-демократичний блок залишили за бортом коаліції.
  • Ангела Меркель 2 грудня урочисто покинула пост канцлерки, який обіймала 16 років. Через 5 днів бундестаг офіційно затвердив Шольца на посаді канцлера.
  • Сам Олаф Шольц відомий своєю стриманістю щодо Росії та підтримкою територіальної цілісності України.

До теми пропонуємо сюжет про майбутню зустріч Олафа Шольца й Путіна: дивіться відео