Про це 24 Каналу розповів політолог і військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов. За його словами, вагнерівців майже вивели, але не всіх живими. Їх намагаються замінити іншими силами, стан підготовки яких залишається низьким.

До вашої уваги Росіяни дещо перебільшують: у ЗСУ оцінили боєздатність рот "Шторм Z"

"Потроху просуваємось. Є ризик оточення ворожого угруповання в Бахмуті. Вони це чудово розуміють, тому Пригожин своїх дуже швидко забрав", – сказав Сазонов.

Російським окупантам загрожує котел у Бахмуті: дивіться відео

На півдні просувається 3-я штурмова бригада, на півночі й північному заході – 67-а бригада.

Які настрої у окупантів

"Замість вагнерівців зайшли "мобілізовані", які не мають настрою кудись наступати. Вони скоро луснуть і відступлять", – зазначив військовослужбовець.

ЗСУ перехопили ініціативу й кошмарять окупантів щодня й щоночі, зокрема з артилерії. Росіяни вже не знають, звідки чекати нашого удару, тому бояться всього.

Ситуація в Бахмуті: останні новини

  • Протягом останньої доби російська армія не наступала на Бахмутському напрямку. Водночас ворог завдав авіаційних та артилерійських ударів по містах і селах поблизу Бахмута.
  • Крім того, росіяни обстріляли українські позиції 452 рази. Речник Східного угруповування ЗСУ Сергій Череватий пояснив, що таким щільним вогнем ворог прикриває ротацію своїх військ у Бахмуті.
  • Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський зазначив, що біля Бахмута змінено формат операції, тому наразі там спостерігається тимчасове затишшя.