Навчання вони проходили, за даними видання, у вересні 2023 року. В Ірані підготували орієнтовно 500 бойовиків.

Дивіться також Дружба з ХАМАС чи Нетаньягу: кого підтримує Росія і чому Путіну вигідна війна на Близькому Сході

Що відомо про навчання бойовиків в Ірані

Джерела журналістів, які знайомі з даними розвідки, заявили, що орієнтовно 500 бойовиків ХАМАСу та "Ісламського джихаду" у вересні 2023 року брали участь у військових навчаннях в Ірані.

Ці навчання проводили офіцери підрозділу іноземних операцій Корпусу вартових Ісламської революції. Там був навіть глава сил Кудаса генерал Ісмаїл Каані.

Варто зауважити, що після нападу бойовиків на Ізраїль видання Bloomberg зазначало, що напад ХАМАС може стати найбільшим провалом розвідки Ізраїлю за 50 років.

Останні новини щодо війни між ХАМАС та Ізраїлем

  • Ізраїль відкладає наземну операцію у Секторі Гази. Видання The Wall Street Journal пояснило, що причиною відкладання є певні стратегічні міркування. Відомо, що ЦАХАЛ не почав операцію через прохання США.
  • Президент Туреччини Ердоган скасував візит до Ізраїлю та заявив, що не вважає членів ХАМАС терористами. За словами турецького лідера, вони є "групою визволителів і моджахедів, які борються за захист своїх земель і громадян".
  • 25 жовтня Рада Безпеки ООН голосувала з приводу резолюції щодо війни між Ізраїлем і ХАМАС. Там мовилось про зупинку насильство, щоб забезпечити доступ до гуманітарної допомоги жителям Гази. Проте вето наклали Росія та Китай.