Брифінг Єрмака в Офісі Президента тривав 20 хвилин. На початку він подякував президенту Зеленському за призначення та своєму попереднику Андрію Богдану за його вклад у розвиток ОПУ.

Цікаво: Андрій Єрмак – новий голова Офісу Президента: факти про політика

Під час конференції Єрмак розповів про принципи роботи Офісу Президента під його керівництвом і свої пріоритети. Також він прокоментував питання виборів на окупованому Донбасі і наголосив, що вони відбудуться лише за українським законодавством.

Окрім того, Єрмак продовжить займатися міжнародною політикою, зокрема – перемовинами з Росією.

Брифінг Єрмака: онлайн-трансляція

Що відомо про Андрія Єрмака та його роботу з Зеленським?

  • Президент Володимир Зеленський призначив Андрія Єрмака своїм помічником одразу після інавгурації 21 травня 2019 року. Єрмак одразу наголосив, що посади його не цікавлять: "Я працюю з президентом і на президента. Інше мені не цікаво".
  • В Офісі Президента він займався усіма питаннями, що пов'язані з міжнародною політикою.
  • Саме Єрмак очолював групу зі звільнення українців з російського полону, а 7 вересня літав у Москву по 35 українських політв'язнів, щоб забрати їх на Батьківщину.
  • Також чиновник брав участь у підготовці зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" та зустрічався у Мадриді з адвокатом Дональда Трампа Руді Джуліані.
  • Згодом у ЗМІ з'явилися чутки, що між Єрмаком та головою ОП Андрієм Богданом виник конфлікт. Він пов'язаний з тим, що чиновники мають дуже різні характери, погляди на події в Україні та політику президента.
  • 11 лютого Зеленський звільнив голови Офісу Президента Андрія Богдана та призначив на цю посаду Андрія Єрмака.