Вітренко заявив, що президент та прем'єр одразу попередили його про зарплати. Однак деталі ще не узгодили.

До теми Все вирішувалось за лічені години, – Вітренко про своє призначення

Вітренко каже, що зарплата – не пріоритет

Чиновник заявив, що приходив у "Нафтогаз" у 2014 році взагалі не за зарплатою. Тоді він півтора року працював за чверть невеликої ставки. За його словами, це ніколи не було для нього пріоритетом.

Наразі мотивацією роботи є сильна держава. Вітренко припускає, що коли цього досягнуть, може повернутись у приватний бізнес.

Зараз я не можу відмовити очільникам держави, коли вони кажуть, що потрібна моя фахова допомога, мої знання та досвід… Я взагалі ще не обговорював свою зарплату, мені просто сказали, що вона буде набагато нижчою,
– сказав Вітренко.

Що відомо про кадрові зміни у "Нафтогазі"

  • 28 квітня Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови "Нафтогазу". Перед тим прозвітували про масштабні збитки підприємства, які у 2020 році сягнули 19 мільярдів гривень.
  • Новим керівником призначили Вітренка. Річ у тім, що він має багаторічний досвід у сфері енергетики. Чиновник раніше близько 18 років працював у "Нафтогазі"
  • У групі "Нафтогаз" обурилися діями уряду і назвали їх "юридичною маніпуляцією". Сам Коболєв сказав, що залишить ключі Вітренку та "не буде влаштовувати цирк".