Новопризначений глава "Нафтогазу" зазначив, що вони використовуватимуть усі шляхи для того, щоб не дозволити добудувати російський трубопровід. Про це він повідомив під час пресконференції 30 квітня.

Читайте також Російське судно почало укладку "Північного потоку-2" у водах Данії

Україна боротиметься проти "Північного потоку-2"

Юрій Вітренко наголосив, що потрібно продовжувати роботу зі США, які є глобальним лідером щодо питань безпеки та протидії Росії. Адже їхні санкції проти країни-агресора суттєво допомагають у боротьбі з "Північним потоком-2".

"Ще ми будемо продовжувати роботу – якраз зараз відкриваються нові можливості у Німеччині, пов'язані з тим, що очікуються найближчим часом вибори (до Бундестагу – 24 канал). Можлива навіть кардинальна зміна влади. Можливе посилення ролі Зелених (партія – 24 канал) у Німеччині", – сказав глава НАК.

Він додав, що свого часу зустрічався у Бундестазі з представниками фракції Зелених, які запевняли, що вони проти "Північного потоку-2". Тому сподівається, що зміна влади у Німеччині теж допоможе Україні.

І ми будемо активно працювати, активно боротися проти закінчення будівництва "Північного потоку-2". Як за допомогою наших партнерів у США, так і намагатимемося робити знову це у Німеччині,
– підсумував Юрій Вітренко.

Будівництво "Північного потоку-2": коротко

До теми США планують призначити спецпредставника для боротьби з "Північним потоком-2", – ЗМІ