Будем сподіватися, що на цьому саміті буде сказано про постачання зброї для України. Про це 24 каналу розповів речник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко.

Важливо Кількість російських окупантів різко перевалила за 35 тисяч: актуальні втрати ворога

Він також сподівається, що на саміті НАТО зʼявиться розуміння необхідності максимально озброювати країни Євросоюзу. Адже Україна – це лише перший етап задуманої війни Володимиром Путіним.

Якби ми не воювали, то війна б точно перейшла на Прибалтику,
– повідомив Вадим Денисенко.

Зброя НАТО

Речник міністра внутрішніх справ України зазначив, що українська дипломатія дуже активно працює над тим, щоб НАТО надало зброю.

"Це один з найголовніших напрямків роботи нашої дипломатії на сьогоднішній момент", – додав Вадим Денисенко.

Вадим Денисенко про російські обстріли: дивіться відео

Останні новини щодо НАТО

  • Через чотири місяці після початку війни в Україні в НАТО нарешті вирішили обговорити надання допомоги країнам Балтії в разі російського нападу, а також додаткову допомогу Україні, яка уже веде боротьбу.
  • На вбивство росіянами цивільних у Кременчуці перед самітом НАТО відреагував президент Польщі Анджей Дуда. Він наголосив, що відповіддю на ракетний удар по ТЦ має бути збільшення військової підтримки для України.
  • На саміті НАТО в Мадриді буде затверджено нову стратегічну концепцію Альянсу. Відповідно до неї, Росію визнають найбільшою і прямою загрозою.
  • Північноатлантичний альянс відповів на критику у свій бік. Мовиться про те, що НАТО якось недостатньо допомагає Україні. Там не погоджються з критикою про те, що мало допомагає Україні. Про це заявив заступник генсека Альянсу Мірча Джоане.
  • У НАТО не будуть залучати власні потужності, щоб створити коридор для експорту зерна у Чорному морі. Там вважають, що це спричинить ще більше загострення ситуації.
  • НАТО збільшить кількість своїх сил швидкого реагування до більш ніж 300 тисяч осіб. Нині такі сили налічують близько 40 тисяч військових. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг напередодні саміту Альянсу в Мадриді. Він зазначив, що на цій зустрічі приймуть нову концепцію безпеки, в якій Росія буде визнана не партнером організації, а загрозою.