Про це 24 Каналу заявив російський опозиційний політик Геннадій Гудков. За його словами, досі немає відповіді, як буде ліквідований режим Путін, хоча у всіх є розуміння – і на Заході, і серед російських еліт, що залишати при владі безумного тирана неможливо.

Дивіться також Країна коричневих ліній: чому Росія не поверне контроль над власними кордонами

Путін переконує олігархів, що ще здатен перемогти

Путін не вірить у перемогу, а його свита розуміє, що воювати проти всього світу не вдасться. Звісно, що є частина російських олігархів, які зберегли величезні статки та відсиджуються у країнах арабського світу. Але вони також вичікують.

"Щодня їм Путін, чи його наближені повторюють, що Росія домовиться з Китаєм, США та Європою, що Україна не здатна перемогти й вони нібито змогли переконати у цьому її партнерів. Російські еліти це дезорієнтувало і вони продовжують вичікувати", – зазначив опозиціонер.

Геннадій Гудков про внутрішню політику в Росії: дивитись відео

Успіхи ЗСУ, як каталізатор державного перевороту у Росії

Як тільки буде зрозумілий кінець війни, коли російська армія наближатиметься до поразки, лише тоді можливі бунти еліт та палацові перевороти. При цьому, пришвидшити ці події може лише вдалий контрнаступ ЗСУ, а не внутрішні чинники, на кшталт рейду РДК і Легіону "Свобода Росії" на Бєлгородську область.

"Наразі російська армія окупувала 20% української території. Зберігає сухопутний коридор до Криму. Все це змушує російські еліти вичікувати. Раптом Путіну вдасться перемогти? Раптом з ним знову почнуть говорити світові лідери? Саме тому, еліти вагаються і продовжують вичікувати вдалого моменту", – розповів Гудков.

Чи можливий переворот у Росії

  • За даними видання Bloomberg, кремлівські високопосадовці впевнені, що Україну не вдасться перемогти на полі бою. Хоч віра у лідерство Путіна похитнулась, до відкритого протистояння ще далеко.
  • Глава української розвідки Кирило Буданов вважає, що російські еліти вже рік підшукують заміну для Путіна.
  • Багато аналітиків впевнені, що після усунення Путіна Росія може розпастись на кілька держав за етнічною приналежністю.