Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політолог Аббас Галлямов. За його словами, еліти розуміють, що Путін безжальний, і якщо він сприйме когось за нелояльного, то знищить його.

Читайте також Чому російські еліти так сильно бояться втратити Путіна

Еліти не розуміють, що буде далі

Аббас Галлямов розповів, що у так званих еліт немає "світла в кінці тунелю", бо ніхто їх не запропонував альтернативи.

Треба розуміти, що у них немає "світла в кінці тунелю". На протилежному кінці, в ЄС та США, їм ніхто не запропонував стратегії виходу, мовляв, поваліть Путіна й у вас все буде нормально, ми вам пропонуємо в обмін на це збереження активів, постійне місце проживання, громадянство тощо,
– сказав Галлямов.

Натомість, за словами політолога, вони дивляться, що з однієї сторони Путін з Євгєнієм Прігожиними та кувалдою, а з іншої – санкції, арешт рахунків та конфіскація майна.

Російський політолог розповідає наскільки еліти бояться Путіна: дивіться відео

В таких умовах вони перебувають наодинці зі своєю купою грошей та не розуміють що робити далі.

ФСБ – найкорумпованіша структура Росії

Аббас Галлямов розповів, що кожен представник "еліти" має контакти у ФСБ, а тому вони могли б спробувати домовитись та повалити Путіна. Але при цьому Галлямов зазначив, що це мають бути "топи".

В цілому правоохоронці – це найкорумпованіші структури в країні. Звідки вони гроші беруть? Від бізнесу, тому там немає водонепроникного бар'єра між ФСБ та бізнесом. Якби російські еліти наважились би, то вони могли б спробувати, але вони бояться навіть спробувати,
– сказав Галлямов.

Опозиціонер відзначив, що еліти бояться, що розмовляючи з "чекістом" вони не знають, чи погодиться він на співпрацю, чи піде доносити Путіну.

Путін власними руками знищує свою країну

  • Російський диктатор настільки захопився війною з Україною, що готовий зробити все заради "перемоги". Він не рахує жертв та ресурсних втрат, а тому постійно підвищує ставки й втрачає ще більше.
  • Путін готується зробити звернення до федеральних зборів, яке б мало відбутись наприкінці 2022 року. Є 3 сценарії московського "шабашу".
  • Він заклав "бомбу уповільненої дії", через яку Росія розвалиться з ним або після нього.