Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance раніше повідомляла, що закрила для росіян перекази та виведення грошей, аби дотримуватися американського та міжнародного законодавства. Як з'ясувало слідство, заяви компанії можуть не мати з реальністю нічого спільного.

Читайте також Raiffeisen Bank цинічно похизувався трикратним збільшенням доходів у Росії

Мін'юст США викрив Binance у співпраці з росіянами

Відділ нацбезпеки Мін'юсту США почав розслідування щодо Binance. Зокрема, компанію підозрюють у тому, що вона могла допомагати російським окупантам обходити накладені США санкції.

Наразі Мін'юст США розслідує, чи могли Binance або посадові особи, які причетні до компанії і могли діяти у власних інтересах, порушувати санкції та допомагати росіянам. Сама ж криптобіржа запевняє, що дотримується усіх міжнародних правил та заблокувала усі операції росіян, як від неї того вимагають закони.

Також відомо, що Binance намагається вирішити попередні скарги Мін'юсту, які стосуються співпраці з ще однією підсанкційною країною – Іраном. Звинувачення схоже: іранці користувалися криптобіржею для обходу санкцій, поки США не почали дуже жорстко контролювати дотримання законодавства найбільшою криптобіржею у світі.