Duolingo видалить згадки про ЛГБТ

Таке рішення застосунку довелося приняти після попередження Роскомнадзору про публікацію ЛГБТ-контенту, який класифікується як "екстремізм" у Росії. Відповідно, компанія отримала лист від регулятора з вимогою прибрати цей контент з додатку.

Читайте також У світі рекордна кількість доларових мільйонерів

Ми підтримуємо права ЛГБТК+ і віримо в нормалізацію представництва ЛГБТК+ в нашому контенті. На жаль, місцеве законодавство забороняє нам розміщувати певний контент у Росії. Місія Duolingo полягає в розширенні доступу до якісної освіти в усьому світі, і ми прагнемо підтримувати доступ до нашого продукту скрізь, де це дозволено законом,
– написали у Duolingo.

Також у заяві регулятор повідомив, що компанія вже видалила усі згадки про "нетрадиційні орієнтації.

Компанія Duolingo направила до Роскомнагляду лист у відповідь, в якому підтвердила, що видалила зі свого навчального додатку матеріали, що пропагують нетрадиційні сексуальні стосунки, – йдеться у заяві.

Росія розширила обмеження на просування "ЛГБТ-пропаганди", на тлі більш широких утисків прав ЛГБТ. Раніше Путін намагався представити цей ліберальний рух як свідчення морального занепаду в західних країнах.

У Росії усіх, хто підтримує цю течію називають "терористами" та відкривають проти них серйозні кримінальні справи. Сам рух визнаний "екстремістським". Місцеві суди активно штрафують представників цього руху.