У Київстарі розповіли, що вже почали активну підготовку до можливих відключень світла. Оператор мобільного зв'язку інвестує у генератори, однак повністю покрити потреби навряд чи вдасться.

Читайте також Як працює А/В тестування та чим цей інструмент може бути корисний для бізнесу

Як повідомив президент компанії Олександр Комаров, на придбання стаціонарних генераторів, які допоможуть забезпечити безперебійність роботи мережі під час відключень, Київстар вже інвестував майже мільярд гривень.

І продовжимо інвестувати далі. Зараз ми перебуваємо в процесі реалізації другої фази, ми вже зробили перший крок – замовили велику кількість стаціонарних генераторів. Вона покриє до 15% потреби ключових сайтів,
– сказав Комаров.

На запитання, чому не йдеться про 100% він відповів, що багато сайтів по всій країні розташовані прямо на дахах багатоповерхівок. Відповідно, у цих випадках не завжди є фізична можливість встановити стаціонарний генератор.

Київстар розглядав можливість власної генерації, однак масштаб компанії змусив відмовитися від такого кроку. Мобільний оператор є власником 14,5 тисяч технологічних об'єктів по всій країні, а мережа інтернету складається з 70 комутаторів. Відтак, власна генерація просто не покриє потреби компанії.