Нація підприємців

Як повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна, від старту програми було видано вже понад 7,5 тисяч грантів. Їх загальна сума перевалила за 1,8 мільярда гривень.

Читайте також Естонія – потужний хаб для стартапів: чого у них варто повчитися

До кінця 2023 року видати ще 340 мільйонів гривень грантової допомоги на власний бізнес. Активність українців та участь у програмі вже дозволи створити більш як 24 тисячі робочих місць.

Заявку на участь у програмі можна подати у застосунку "Дія". Наразі найбільша кількість заявок приходить з Львівської області. Також Бережна закликала ветеранів та їхні сім'ї користуватися грантовою програмою, яку запустили 10 квітня цього року.

Місцева влада може долучитись до співфінансування цієї програми. Адже до 30% власного внеску підприємця-ветерана може бути профінансовані з місцевих бюджетів. Просимо владу на місцях активно долучатись до реалізації цієї програми,
– нагадала Бережна.

У рамках гранту "Власна справа" можна отримати від 50 до 250 тисяч на обладнання, приміщення, сировину тощо. Обов'язкова умова – створення 1 – 2 робочих місць. Отримати грант можуть як і діючі підприємці, так і громадяни без пілприємницького досвіду.