Російська мова на інтерв’ю у світову компанію

Як розповів Володимир, коли отримав завдання з написання коду, то не встиг виконати його в повному об’ємі через брак часу та поточні завдання. Він надіслав у Nvidia те, що встиг зробити, і чекав відповіді від компанії.

Цікаво АІ таланти з України: глобальний потенціал та виклики для внутрішнього ринку

Листа від компанії не було 4 дні, тому розробник вже подумав, що не пройшов відбір. Згодом лист таки прийшов, Володимира запросили на співбесіду з одним із директорів.

Прийшов Джек (ім’я змінене): "Здраствуйтє, Владімір, мєня слишна"? Я відповів: "Let’s switch to English". Відповідь: "А чєво так? Парускі нє панімаєтє? Ілі прінципіальна нє хатітє разгаварівать?", –розповів девелопер.

Коли Володимир подивився на профіль цього директора в LinkedIn, то побачив, що той з Ізраїлю. Після інтерв’ю йому прийшла відмова, але розгорнутого фідбека він не отримав навіть після того, як про нього попросив.

Що стосується технічного завдання, то Володимир пояснив, що в його коді справді є помилки і він про них чудово знав, але хотів запропонувати можливості його покращення на обговоренні, якого не було.