Про це 24 Каналу заявив заступник директора аналітичного центру "Політика" Артем Бронжуков. Він зауважив, що нині переважна частина українського бюджету фінансується західними партнерами України.
Дивіться також Можна отримати до 150 тисяч доларів: в USAID запустили грантову програму для українців
"Нам треба говорити, що першочергове для нас завдання – це війна. Але це не означає, що чиновники мають бити байдики й не розробляти стратегії відновлення української економіки, яка перебуває в скрутному становищі", – зауважив Бронжуков.
Враховуючи, що Україна нині в топі всіх новин і обговорень, це відкриває для держави певні двері.
Які можливості дасть Україні Транстихоокеанське партнерство: дивіться відео
Якщо говорити щодо того, де Україна, а де розташовані країни цієї угоди, то треба говорити про предметний інтерес. Адже він є і в України, яка може експортувати товари, так і тих держав, які можуть їх купити. Тому байдуже, де розташовані інші країни.
У нас працює зерновий коридор, ми можемо експортувати. Шукаймо завжди нові можливості, тому що все це – ріст української економіки,
– сказав заступник директора аналітичного центру "Політика".
Також це додаткові можливості для української держави підтримувати своє військо й забезпечувати його новою зброєю. Окрім того, це впливає і на рівень життя звичайних громадян.
Новини українського бізнесу: останнє
- Нещодавно Парламент скасував пільгові податки. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що підприємцям, принаймні, до кінця війни, не варто переживати за зростання податків. Від 1 липня скасували лише спрощену систему. Тобто, повернули 5% замість 2%.
- В Україні запустили сервіс, який може допомогти знайти бізнес-радників для IT-компаній. Мовиться, зокрема, про такі напрямки як маркетинг, продажі, бізнес-стратегії, продакт-менеджмент та фінанси.
- Верховна Рада скасувала мораторій щодо перевірки бізнесу. Є ще певні винятки, але вони стосуються лише невеликої групи підприємців. Уже відомо, кого будуть перевіряти податківці у 2023 – 2024 роках.