Донати на потреби наших захисників та захисниць стали обов'язковим ритуалом для всіх українців. Коли ж у застосунку "Дія" з'явилася можливість придбати військові облігації, завдяки яким можна не лише допомогти армії, а й отримати прибуток, не дивно, що цінні папери завоювали велику популярність.

Читайте також Як змінився ринок автомобілів за останній рік

Популярність військових облігацій

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, кількість проданих військових облігацій вже сягнула мільйона. Він закликав не зупинятися на досягнутому, адже армії потрібна допомога, а цінні папери ще є у наявності.

Не зупиняймося на досягнутому! Збройні сили потребують ще більше внесків, щоб якнайшвидше вигнати окупантів із захоплених міст. Допомагайте наближувати їх звільнення. Кожна військова облігація має назву тимчасово окупованого українського міста,
– повідомив міністр.

Які військові облігації зараз доступні у "Дії":

  • Ялта;
  • Севастополь;
  • Донецьк;
  • Маріуполь.

У Мінцифри нагадали, що придбання військових облігацій – це не лише наближення перемоги, а й повернення коштів та гарантований прибуток.

За погашені облігації українці вже отримали 6,6 мільйона гривень. Інші сотні тисяч власників цінних паперів теж отримають свої кошти з відсотком після того, як термін їхнього вкладу закінчиться.