Київ

У столиці робота у денні зміни може принести 15 142 гривні на місяць, якщо працювати у будь-які години. Часткова зайнятість змінами по 4 години принесе лише 1 468 гривень.

Цікаво Можливості чи гроші: як найкраще стимулювати своїх працівників

Нічні зміни оцінюються значно вище, місячна зарплата може скласти майже 20 тисяч гривень. Йдеться про нормовані компанією робочі години.

Львів

У місті Лева денні зміни можуть принести зарплату у 13 747 гривень. Якщо обрати нічні зміни, то зарплата складе приблизно 17 871 гривню. Як бачимо, показники дещо нижчі, аніж у Києві.

Часткова зайнятість з 4-годинними змінами дозволить заробити майже 1 400 гривень.

Дніпро

У Дніпрі зарплата при денних змінах складе 13 747 гривень – так само як у Львові. Зарплата при нічних змінах буде на рівні 17 800 гривень. Як бачимо, зарплата у великих обласних центрах приблизно одного рівня, дещо вищі показники лише у Києві.

Вінниця

У Вінниці денна зарплата складе 12 550 гривень. Такий самий показник у Черкасах, Житомирі та інших менших обласних центрах. Що стосується нічної зміни, то у цьому випадку за місяць можна заробити приблизно 16 300 гривень.

Як порахувати зарплату у McDonald's самостійно

Для розрахунку можна скористатися спеціальним калькулятором на сайті компанії. Для отримання показника потрібно обрати місто та зручний час для роботи.