Водночас він розповів, що нещодавно відбулось засідання антикорупційного комітету, де слухали "якісь справи" щодо нього. Про це Ситник повідомив в інтерв'ю телеканалу "UA: Перший".

До теми В Україні зареєстрували петицію про відставку Ситника: що стало причиною

Згідно зі словами директора Антикорупційного бюро, відповідне засідання ініціювали такі ж підконтрольні олігарху нардепи.

Вони (олігархи –, 24 канал) не просто впливають, вони фактично керують окремими сегментами парламенту,
– сказав Артем Ситник.

"Є у нас 2 справи, одна – це "Приватбанк", справа надскладна, але ми рухаємося по ній достатньо продуктивно. І певний олігарх, Коломойський, постійно посилює вплив і свою присутність в парламенті через свої "рупори", – розповів директор НАБУ.

За його словами, як тільки у НАБУ наближаються до дій щодо справи "Приватбанку", так звані "рупори" починають активізацію.

Справа "Приватбанку": головне

  • Наприкінці 2016 року за президенства Петра Порошенка Україна націоналізувала "Приватбанк", тобто зробила її державною.
  • Банк у грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, а також 6 компаній, які ймовірно перебувають під їхнім контролем.
  • У постановах Печерського райсуду Києва від 29 липня 2016 року фігурували усі компанії-відповідачі. Вони передбачали арешт низки рахунків у кіпрській філії "Приватбанку" на суму в 19 мільярдів гривень.
  • Детективна агенція Kroll підтвердила, що "Приватбанк" до його націоналізації був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків у щонайменше 5,5 мільярда доларів.
  • 4 грудня 2018 року суд видав наказ про всесвітній арешт активів ексвласників банку і зазначених 6 компаній. Суд також зобов'язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи відповідному колу осіб.