Окупанти від ночі бідкалися на потужні вибухи в Краснодарському краї. Місцева влада повідомила, що внаслідок атаки спалахнули пожежі на нафтобазі.

До теми Росію масовано атакують дрони: у Татарстані заявляють про вибухи й евакуюють працівників заводів

ЗСУ успішно атакували порт "Кавказ"

У Генштабі ЗСУ повідомили, що в результаті скоординованих дій Сил оборони завдано влучних ударів по терміналах у Краснодарському краї. Так, ударна група угруповання сил і засобів ВМС ЗСУ уразила поромну переправу та нафтовий термінал порту "Кавказ".

До слова, атакували об'єкти в Краснодарському краї наступної ночі після того, як ЗСУ влучними ударами вивели з ладу пороми Керченської переправи на території окупованого українського Криму. Ці пороми ворог використовував для військової логістики.

Так, Сили оборони атакували порт "Кавказ" в Краснодарському краї кількома ракетами українського виробництва з берегового ракетного комплексу "Нептун".

Результати об'єктивного контролю підтверджують вибухи у місцях прицілювання. Точність ураження цілей дорозвідується,
– додали в Генштабі ЗСУ.

Варто додати, що операція була комплексною. Окрім ракет, Сили оборони атакували російський порт й ударними безпілотниками. Саме дрони уразили ще один нафтовий термінал в Краснодарському краї.

Наслідки успішної роботи ЗСУ в Краснодарському краї – більше в галереї

"Сучасна" й "ефективна" російська протиповітряна оборона знову виявилася безсилою проти наших ракет і безпілотних систем і не змогла захистити важливі об'єкти, які використовуються для логістики та постачання армії Росії. Далі буде… Продовжуємо нищити ворога, його техніку та військову інфраструктуру,
– наголосили в Генштабі ЗСУ.

ЗСУ й ГУР успішно атакували цілі в Криму

  • Напередодні, 30 травня, Сили оборони успішно атакували цілі в тимчасово окупованому Криму. Так, ЗСУ уразили 2 пороми, які здійснювали автомобільні перевезення з півострова до порту "Кавказ" в Краснодарському краї. Відомо, що Керченську поромну переправу атакували ракетами ATACMS.
  • У ніч проти 30 травня Головне управління розвідки також успішно атакувало російський флот. Так, морські дрони Magura V5 уразили швидкісні транспортно-десантні катери КС-701 "Тунець". Спочатку у розвідці повідомили, що уразили 2 катери, але згодом стало відомо, що під ударом опинилося 4 судна.
  • До слова, кадри вибухової роботи українських спецпризначенців опублікували у мережі. На них видно, як дрони нищать російські катери.