У Генштабі зазначили, що об'єкт прикривали "сучасні" російські засоби ППО – "Панцир", "Тор" та "Тріумф". Однак цей захист ворогу не допоміг.

Дивіться також Жирний улов: унаслідок операції у Криму уражено 4 катери "Тунєц", 2 із них знищено, – ГУР

Наслідки атаки в Керчі

В результаті атаки суттєвих пошкоджень зазнали два пороми, які здійснювали залізничні та автомобільні перевезення. Один із них сів на мілину, чим заблокував функціонування всієї Керченської переправи.

Генштаб уточнив, що по Керченській поромній переправі удару завдали ракетами ATACMS.

Цей об'єкт прикривали "сучасні" російські засоби ППО – "Панцир", "Тор", "Тріумф". Однак, ракети, які стоять на озброєнні з 90-х років минулого століття, успішно подолали "новітній" протиповітряний щит загарбників,
– зазначили у Генштабі.

Захисники додали, що тепер, завдяки вдалій бойовій роботі українських ракетників, військову логістику окупантів на півострові суттєво підірвано.

Генштаб також показав фото наслідків ураження переправи з супутника:


Ураження поромної переправи в Керчі / Фото Генштабу


Ураження поромної переправи в Керчі / Фото Генштабу

До слова, також нещодавно видання "Крим.Реалії" опублікувало фото, на якому можна побачити. що у судна відірвало правий борт:

Що відомо про вибухи в Криму 30 травня

  • У ніч на 30 травня у Керчі пролунали щонайменше 10 вибухів біля Кримського мосту.
  • Згодом у ГУР МО заявили, що спецпідрозділ "Group 13" за допомогою українських ударних морських дронів Magura V5 вчергове результативно атакував корабельно-катерний склад Росії на території окупованого півострова.
  • Розвідники змогли уразити два російських катери типу "Тунець". Пізніше у ЗМІ почали з'являтися повідомлення про те, що уражено і поромну переправу, що вище і підтвердили у Генштабі.