Раніше інформацію про знищення катерів окупантів у Криму підтвердили джерела 24 Каналу. Тепер в українській розвідці офіційно розповіли деталі цієї операції.

Цікаво У Криму знову нічна "бавовна": пошкоджені два пороми в Керчі

ГУР МО розповіло про знищення двох катерів ворога у Криму

В Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли, що 30 травня 2024 року спецпідрозділ "Group 13" за допомогою українських ударних морських дронів Magura V5 вчергове результативно атакував корабельно-катерний склад Росії у тимчасово окупованому Криму.

"Успішна спецоперація стала можливою завдяки підтримці глобальної платформи United24", – зазначили в розвідці.

За даними ГУР, з метою знешкодження ударних морських дронів на підході до бухти Вузька російські окупанти в Криму 32 рази підіймали в небо бойову авіацію. Зокрема, у небі фіксували: літаки Су-27/30/35, МіГ-29, Бе-12, Ан-26 та гелікоптери Ка-27/29 і Мі-8.

Також загарбники хаотично застосовували стрілецьку зброю та 30-міліметрові гармати.

Утім, нічого не завадило спецпризначенцям ГУР МО України успішно виконати бойове завдання: внаслідок удару було знищено два катери Росії – за попередніми даними, швидкісних транспортно-десантних КС-701 "Тунець",
– мовиться у дописі.

Представники ГУР зазначили, що інформація щодо втрат ворога внаслідок атаки оновлюється.

Що відомо про ураження катерів ворога у Криму

  • Російські телеграм-канали 30 травня орієнтовно о 02:30 повідомили, що припиняли рух транспорту через Керченський міст. Місцеві скаржилися, що чули буцімто щонайменше 10 вибухів біля мостового переходу.
  • Пропагандистський чиновник тимчасово окупованого півострова Олег Крючков оприлюднив інформацію, що, мовляв, біля Кримського мосту було пошкоджено залізничний та автомобільний пороми. Водночас у мережі повідомили, що було пошкоджено катер росіян КС-701 "Тунець".
  • Джерела 24 Каналу в ГУР МО підтвердили ураження двох ворожих катерів у межах операції в анексованому Криму. Проте додаткові подробиці співрозмовники не надали.