Про це на брифінгу заявив новопризначений голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

Зверніть увагу! Перший брифінг нового голови ОП Андрія Єрмака: повне відео

Якщо він (Зеленський, – 24 канал) бачитиме, що ця зустріч необхідна, що вона може стати кроком до отримання дійсних результатів від перемовин в нормандському форматі, ми це не виключаємо,
– зазначив він.

І додав, що наразі ніяких домовленостей чи розмов щодо цього не велося.

Як пройшла перша зустріч Зеленського з Путіним?Двостороння зустріч між Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним відбулася 9 грудня в межах нормандського саміту в Парижі. Після закінчення перемовин президент РФ заявив, що все пройшло "по-діловому" і в цілому він залишився задоволеним.

Попередньо лідери Німеччини, Франції, України та Росії домовилися, що наступна зустріч має відбутися у квітні 2020 року в Берліні.

Нормандська зустріч у Парижі
Про що домовилися на нормандській зустрічі / Інфографіка 24 каналу

Що відомо про призначення Андрія Єрмака головою ОП

  • 11 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу Президента та призначив на його місце Андрія Єрмака.
  • До цього Єрмак був помічником Володимира Зеленського і наголошував, що посади його не цікавлять: "Я працюю з президентом і на президента. Інше мені не цікаво".
  • У команді Зеленського Єрмак вів міжнародний напрям: брав участь у підготовці нормандської зустрічі, зустрічався з адвокатом Дональда Трампа Руді Джуліані та очолював групу зі звільнення українців з російського полону. Саме Єрмак 7 вересня літав у Москву, щоб забрати українських політв'язнів на Батьківщину.