Про це заявив глава Служби безпеки України Василь Грицак.

Читайте також: Які результати псевдовиборів на Донбасі "намалювала" Росія: оперативні дані СБУ

Щодо активізації військового компоненту або збройного протистояння на Донбасі, я думаю, що найближчим часом, в крайньому разі на час проведення так званих фейкових виборів, не буде. За винятком, можливих провокацій з боку російсько-терористичних військ, які, можливо, захочуть показати це як атаки українських військових,
– заявив Грицак.

Чиновник також додав, що керівництво Генштабу ЗСУ і Нацгвардії буде дотримуватися Мінських домовленостей, і ніяких атакувальних дій українські війська вчиняти не будуть.

Нагадаємо, після вбивства ватажка проросійських бойовиків Олександра Захарченка на окупованих територіях Донеччини і Луганщини заявили про намір 11 листопада провести "вибори" нових ватажків проросійських бойовиків.

30 жовтня на засіданні Ради безпеки ООН засудили проведення псевдовиборів на Донбасі. Зокрема, заступник генерального секретаря організації з політичних питань Розмарі Дікарло зауважила, що їхнє проведення суперечить як Конституції України, так і Мінським угодам. А постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що вибори можуть слугувати підґрунтям до нового циклу агресії Кремля.

Під час засідання Ради безпеки ООН вісім країн-членів Європейського Союзу закликали владу Росії зупинити підготовку до незаконних виборів на окупованому Донбасі.