Таку думку висловив перший президент України Леонід Кравчук в інтерв'ю "Фактам".

Читайте також: Чого очікувати Україні від Путіна у 2019 році: прогноз експерта

Вони (Росія, – 24 канал) анексували Крим, але не можуть з ним впоратися. Уявіть, що, не дай Бог, збожеволіють та окупують всю Україну. Їх військової могутності на це, може, і вистачить. Але ж потім треба буде змусити український народ жити так, як хоче Путін. Тобто перевести сюди органи примусу, витратити величезну частину свого бюджету, щоб утримати Україну в покорі,
– зауважив він.

Екс президент підкреслив, що якщо Путін захопить всю країну, то українці будуть до останнього битися за свою незалежність. І глава Кремля це чудово розуміє.

"Тому Путіну важливо зараз погрожувати. Влаштував в Керченській протоці провокацію, побачив, як світ реагує. Реакція була дуже гостра. Це означає, що цивілізований світ з нами, про що свідчить прийнята резолюція ООН", – додав Кравчук.

Читайте також: Як зупинити агресію Путіна проти України: в ООН назвали важливі кроки

Окрім того, він пригадав, що президент США Дональд Трамп заявив, що не буде зустрічатися з Путіним, поки той не поверне Україні незаконно захоплених на Азові моряків і кораблі.

Путін вже почав розуміти, що світ реагує на його витівки. Я можу довго говорити про те, чому він ніколи не піде широкомасштабною війною проти України. Росія витрачає на армію 60 мільярдів доларів на рік. А НАТО – один трильйон. Різні цифри і різні можливості,
– підсумував Кравчук.

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук заявляв, що Росія може добровільно віддати Крим Україні, оскільки не є здатною впоратися з величезними затратами, необхідними задля його утримання.