Омелян підтвердив вручення йому підозри співробітникам НАБУ. За його словами, "сенсацій не знайшли", а розслідування проти нього ведуть, бо "почалися вибори".

Читайте також: Після розслідування журналістів НАБУ зобов'язали відкрити проти міністра юстиції провадження

Речниця НАБУ Світлана Олефіра у коментарі 24 Канал прокоментувала реакцію міністра, наголосивши, що Бюро не займається жодним політичним переслідуванням і є поза політикою.

Відомо, що судове засідання у справі про обрання запобіжного заходу міністру інфраструктури Володимиру Омеляну призначили на 14 вересня.

Керівник САП Назар Холодницький повідомив, що прокурори не клопотатимуть про арешт чи затримання урядовця, а проситимуть про запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5 мільйонів гривень.

Читайте також: У НАБУ склали підозру заступнику голови СБУ Демчині: він просить ГПУ провести розслідування

Варто зазначити, що запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному обирають переважно тоді, коли правоохоронці вважають реальною загрозу його втечі за межі країни.

Відтак можна зробити висновок, що у САП не вважають за необхідне клопотати про арешт чи затримання для Омеляна, оскільки мають підстави вважати, що з України він виїжджати не збирається.

Коментар САП у справі про підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну журналістам 24 Каналу поки отримати не вдалось.

Хто такий Володимир Омелян?5-й міністр інфраструктури України. На посаду глави міністерства в уряді Володимира Гройсмана був призначений 14 квітня 2016 року. З березня по грудень 2014 був керівником Служби Міністра Кабінету Міністрів України, а з грудня 2014 до квітня 2016 був заступником міністра інфраструктури, яким тоді був Андрій Пивоварський.

За часів правління Омеляна в Україну прийшов Uber та Ryanair, почалось реформування "Укрзалізниці" і масштабні ремонти доріг в Україні.

Його дружина – відома українська дизайнерка Світлана Бевза, яка була фігуранткою кілької гучних скандалів.