Така прихильність виборців дозволяє потрапити політикам у Верховну Раду нового скликання. За словами експертів, їх готові підтримувати ті, хто потерпає від перегляду російської пропаганди і хто ностальгує за радянським союзом.

Читайте також: Чому "опоблоківці" не домовилися про об'єднання і яка з того користь українцям

"Це частина людей, які хочуть голосувати за свого конкретного індустріального російськомовного кандидата. Це релігійний і мовний фактор. До якого вони часто апелюють. Виводячи його не як об'єднувальний фактор – посилюючи українську націю, а навпаки як роз'єднувальний", – пояснив політичний експерт Олег Саакян.

Однак Саакян впевнений, що понад 15% проросійські політики не наберуть. Адже будуть боротися за електорат з лідером перегонів – "Слугою народу". В обох партій схожа аудиторія.

рейтинг партій  парламентські вибори
Які партії проходять у Раду та який у них рейтинг – інфографіка​

Наразі Бойко та Медведчук грають на втомі українців від війни. До прикладу, на з'їзді, який відбувся 6 червня, лунали обіцянки про мир, стабільність і покращення. А також вони хочуть "відкусити" трохи електорату і в інших партій. Про це навіть свідчить українська мова, якою під час з'їзду звертався Бойко, зраджуючи своїм звичкам.

Що криється за особою Медведчука – про обурливі факти з життя кума Путіна читайте у матеріалі 24 каналу

Експерти запевняють, що у Верховну Раду прихильники Кремля потраплять, проте, їхній вплив буде не настільки значним.

опозиційна платформа
Хто йде на вибори від партії "Опозиційна платформа – За життя"

Повний виборчий склад партії "Опозиційна платформа – За життя" – дивіться тут