Про це у прямому ефірі на 24 каналі розповіла народна депутатка та заступниця голови фракції "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

Цікаво Зеленський обговорив з головними у "Слузі народу" скандал з Єрмаком

Вона зазначила, що цією справою займається ДБР і НАБУ. У "Слузі народу" всі дуже чекають хоча б проміжних результатів розслідування, аби зробити якісь висновки.

Якщо будуть хоч якісь докази, які підтверджуватимуть, що були корупційні діяння і хтось отримував посади не за конкурсом, а за сумнівними рекомендаціями. Звичайно, що такі люди, незважаючи на наближеність до влади чи родинні зв'язки, будуть нести відповідальність,
– пояснила Євгенія Кравчук.

Народна депутатка також пояснила, чому Володимир Зеленський не відсторонив Андрія Єрмака. На її думку, не відомо на який час це потрібно було б зробити, а зараз ще й період пандемії та економічної кризи. Це було б досить складно й для державного управління, тому що є багато координаційних процесів, які зав'язані й на Офісі Президента. Також немає якихось фактів причетності саме Андрія Єрмака.

Скандал між Єрмаком і Леросом: коротко

  • Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос опублікував декілька відео і сказав, що голова ОП Андрій Єрмак через свого брата дослівно "барижить держпосадами".
  • Журналіст Юрій Бутусов припускає, що до поширення цього відео є причетним Андрій Богдан, з яким Єрмак "затято ворогує".
  • Пізніше Лерос опублікував другу частину відео і сказав, що звернеться до НАБУ.
  • 30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила справу за позовом народного депутата України Гео Лероса. Перевіряти у ній будуть керівництво Офісу Президента України.
  • 30 березня Державне бюро розслідувань відкрило справу проти Гео Лероса за чотирма статтями: шахрайство, втручання у діяльність держдіяча, розголошення держтаємниці, перевищення повноважень.
  • За словами самого Андрія Єрмака, його брат з 2014 року їздив в зону АТО і брав участь у бойових діях як доброволець. Також він – чесний і порядний.
  • Нардеп Гео Лерос наголосив, що більшість у фракції "Слуга народу" вирішила мовчати, бо боїться репресій.
  • Сам Денис Єрмак визнає, що це саме він на плівках. Також він наголошує, той факт, що його брат працює в Офісі Президента, не має обмежувати його законні права на трудову діяльність.