Дарина вийшла з дому близько 14:00 – відтоді її місцеперебування невідоме. Правоохоронці активно шукають дівчинку вже другий день поспіль.

Дивіться також На Херсонщині під час чергування на блокпосту загинув поліцейський

Зникла дівчинка в Кривому Розі

До пошуків 21 червня приєдналася спеціалізована кінологічна група з Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону "Антарєс". До операції залучили 7 кінологів та 4 собаки-універсали.

За допомогою кінологічних розрахунків були опрацьовані локації, надані поліцією за об'єктивними даними слідства. На даних локаціях зникла не знайдена,
пишуть в "Антарєсі".

Особливі прикмети Дарини:

  • зріст – близько 135 сантиметрів;
  • худорлява статура;
  • темно-каштанове волосся нижче плечей.

На момент зникнення дівчинка була одягнена в чорну футболку з малюнком пса Патрона, чорні шорти, білі босоніжки та білу кепку. З собою мала сірий рюкзак із зображенням котів.

Дивіться також Міг підірвати себе гранатою: у парку Одеси знайшли тіло чоловіка

Нагадаємо, 22 червня на Черкащині знайшли мертвою 10-річну дівчинку Анну. Припускають, що її зґвалтували, а потім задушили.

Крім того, у Німеччині 12 червня підтвердили смерть дев'ятирічної українки, яка напередодні зникла в місті Дебельні.

Більше про зникнення та смерть українки в Німеччині

Ще 3 червня 9-річна Валерія не дійшла до школи. Після її зникнення оголосили масштабну пошукову операцію за участю понад 300 правоохоронців.

Останній раз дитину бачили близько 6:50 ранку, коли вона вийшла з дому, щоб сісти на автобус до школи. Проте до навчального закладу вона так і не прибула. Школа не звернула увагу на відсутність Валерії, тому мати помітила зникнення лише близько 18:30.

11 червня у лісі поблизу міста Дебельн у Саксонії було знайдено тіло зниклої Валерії. Її знайшли далеко від доріжок, а саме – у важкодоступному підліску.

Батько дівчинки, військовий Роман Гудзенко, останні два роки бачив своїх дітей тільки через екран телефону. Він розповів, що його колишня дружина обіцяла привезти Валерію на канікули, але цього не зробила. Щойно Романа відпустили з фронту, він прибув до Німеччини.

У Дебельні місцеві жителі приносили квіти та іграшки до будинку, де жила Валерія, вшановуючи її пам'ять.