Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Секрети вигідної оренди житла у найбільших містах України
  Оренда житла – питання актуальне завжди, навіть у найтяжчий час і у будь-якому місті. Журналісти "24" обрали кілька найбільших українських міст і спробували порівняти особливості оренди однокімнатної квартири у цих містах.
 • blog_ava
  Народні нагороди для бійців АТО: як добитися відзнаки для героїв
  Поки в країні війна, українці вчаться бути жертовними. А ще, вчаться не чекати допомоги і визнання від когось, а самі визначають достойних та нагороджують своїх героїв.
 • blog_ava
  Агітаційна лапша, або як купити виборця
  Цьогорічні вибори нічим не відрізняються від усіх інших, окрім нової системи підрахунку голосів і розподілу мандатів. Але і події останніх двох років нічому не навчили ані політпартії, ані кандидатів у депутати, ані виборців.
 • blog_ava
  Політична агітація-2015: ви будете сміятися
  Чим ближче до виборів, тим, здається, більше сходять з розуму політичні партії і їх представники.
 • blog_ava
  Що потрібно знати виборцям до 25 жовтня
  У неділю, 25 жовтня, українці в чергове повинні зробити вибір. Проте, новий виборчий закон, який працюватиме цього року, суттєво змінює формування місцевих рад. Як розібратися у нових правилах та визначитися з вибором, читайте у матеріалі сайту "24".
 • blog_ava
  Схід з усією своєю трагічністю відкрив у нас націю
  "Оце все, що розказують про становлення нації – це все фігня, — каже мені Дмитро з 80-ї. – Становлення нації – це там, на Сході. Хіба я колись думав, що матиму справу з кимось з Кіровограда чи з Вінниці, що ми там будемо одну справу робити…"
 • blog_ava
  Як вплине на українців закрите небо між Україною та Росією
  Уряд України вирішив, що російським авіакомпаніям не місце в українському небі. Росія ображено і, як завжди, поза законом ввела "дзеркальні санкції" щодо авіакомпаній України.
 • blog_ava
  Мотивуючі історії українських бійців, які розпочали бізнес у мирному житті
  Яка доля очікує на українських бійців після війни? Багатьом з них важко поновитися на попередній роботі. Однак герої нашого матеріалу не опустили рук і заснували власний успішний бізнес.
 • blog_ava
  Хто такі антикорупційні детективи і для чого вони Україні
  Які нововведення? Національне антикорупційне бюро України змінює підходи у роботі правоохоронних органів. Вперше в Україні запрацюють детективи та аналітики, які використовуватимуть найсучасніші технології та методи розслідування.
 • blog_ava
  Львівські поліцейські розірвали шаблони
  Нам стає смішно, коли десь в світі зимою випадає трохи більше снігу, ніж норма і там всі б’ють на сполох, оголошують штормове попередження. Коли у нас кучугури снігу сягають два людських зрости, ми спокійно протоптуємо стежку і роботу ніхто не відміняє, діти до садочку шурують.
 • blog_ava
  Одеса: чи варто туди їхати в оксамитовий сезон?
  Цього року Одеса, яка і так ніколи не скаржилася на брак відвідувачів, зірвала усі лаври першості. Яким був сервіс в Одесі і чи варто туди їхати під час оксамитового сезону?
 • blog_ava
  Нова поліція зсередини: хабарі, нічні виклики і фільм "Крик"
  Розпочався третій місяць, як нові поліцейські випробовують себе на посаді. Ці люди прийшли з різних сфер, але зараз усі вони намагаються змінити правоохоронну систему в Україні. Які враження самих поліцейських після перших місяців роботи?