Російський доброволець Олексій Барановський в ефірі телемарафону розповів, де наразі відбуваються головні бої, передає 24 Канал.
Дивіться також Далі буде ще масштабніше: інтерв'ю з РДК про повалення путінського режиму
Окупанти "прокинулися"
За словами військового, сьогодні, на відміну від попередніх днів спецоперації, вже йдуть важкі бої. Вони точаться, як у Бєлгородській, так і Курській областях.
У Курській області епіцентром протистояння залишається населений пункт Тьоткіно та його околиці. Барановський наголосив, що там тривають справжні бойові дії.
Тьоткіно – селище на кордоні з Сумщиною: дивіться на карті
У Бєлгородській області бої відбуваються у місті Грайворон та прилеглих селах.
Грайворон розташований за 7 кілометрів від кордону з Україною: дивіться на карті
Доброволець зазначив, що після пропущених ударів у перші дні російська армія перегрупувалася і, так би мовити, прийшла трохи до тями.
Барановський каже, що наразі війська Кремля намагаються активно витіснити повстанців з території країни-агресорки. Однак, у них це не дуже добре виходить. "Але бої йдуть важкі і в Курській, і Бєлгородській областях", – підкреслив Барановський.
Яких успіхів досягли повстанці
Сьогодні, 14 березня, вдень у телеграм-каналі "Легіону Свободи" добровольці розповіли, про перебіг подій на українсько-російському кордоні. Вони запевнили, що їм вдалося просунутися на кілька десятків кілометрів вглиб країни-агресорки, а також захопити полонених.
Так, начальник штабу РДК Олександр "Фортуна" повідомив про бої в районах населених пунктів Сподарюшино та Козинки у Бєлгородській області. Крім того, він наголосив, що тут у РДК немає втрат, однак армія Путіна зазнала втрат як в живій силі, так і техніці. Також повстанці взяли у полон кілька окупантів. Їх передали українській стороні для поповнення обмінного фонду.
Як відреагував Путін
Слід зауважити, що реакція російського диктатора з'явилася лише на другу добу після прориву кордону. Очільник Кремля добровольців назвав "іноземними найманцями". Він звинуватив Київ, що, мовляв, той прагне захопити території країни-агресорки, аби обміняти їх під час переговорів.