Дебати показали, що одна людина енергійно обманює, а інша слабо говорить правду. Про це 24 Каналу розповів виконавчий директор Renew Democracy Initiative Уріель Епштейн, зауваживши, що, на жаль, більшість схильна вірити тому, хто енергійно бреше.

Читайте також Білий дім має відсторонити Байдена від обов'язків президента, – спікер Палати представників США

Хто може стати новим кандидатом

Частина демократів назвала дебати кінцем виборчої кампанії для Байдена. Тому, на думку виконавчого директора Renew Democracy Initiative, єдиним виходом є замінити його на іншого кандидата. Це навіть попри те, що правління Байдена було досить успішним.

Але люди на це не дивляться. Вони хочуть енергійного президента, а Байден показав, що не може грати таку роль,
– зауважив Уріель Епштейн.

Навіть попри те, що Трамп говорив все, що завгодно й відверто брехав, Байден був не в змозі цьому протистояти. Демократи мають безліч інших кандидатів, яких можуть висунути на пост президента. Зараз у США про них мало хто знає, але якщо їх все-таки делегують, то ситуація зміниться.

Попри те, що Байден справді хороший президент і чесна людина, всі розуміють, що він фізично не зможе працювати ще 4 роки. Думаю, якби поставити губернаторів певних штатів, то ситуація на дебатах була б зовсім іншою,
– сказав Уріель Епштейн.

Також можна було б звернути увагу на віцепрезидентку Камалу Гарріс, але згідно з опитуваннями вона є непопулярною серед населення. Більшість американців її не люблять.

Для демократів зараз дуже важка ситуація. Вони мають якось обійти Камалу Гарріс та обрати когось з губернаторів. Це ще можливо зробити. З'їзд демократів відбудеться у серпні 2024 року, тому час є.

За словами Епштейна, виступ Байдена був не просто поганим, а провальним. Найбільший страх американців, що чинний президент є занадто старим, щоб працювати – справдився.

"Ці дебати були похоронами кампанії Байдена. Тепер я не бачу ніяких можливостей змінити думку людей", – підсумував Епштейн.