Такий флешмоб придумали на фоні "бавовни" в окупованому півострові. Адже це наближає його звільнення від загарбників.

До теми Окупаційна влада Криму наказує приховувати факти вибухів на військових об'єктах

Номер в Ялті для Залужного

В українців гумор просто легендарний і в цьому флешмобі вони відзначилися також. В окупованій Ялті є готель з українською назвою "Мрія".

Залужний
Бронювання номера для Залужного / Фото Ярослава Коба

Там вирішили замовити номер на 14 жовтня для головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

готель
У готелі не заперечують / Фото Ярослава Коба

Мовляв, Валерій Федорович з товаришами приїде дивитись на переможний салют на честь звільнення міста від окупантів.

номер
Бронювання номера в Криму / Фото Ярослава Коба

У переписці адміністратор готелю забронював номер Залужному. Тепер в Ялті чекають на українських захисників, щоб провести парад.

номер
Залужному забронювали номер в Ялті / Фото Ярослава Коба

Майбутнє Криму – припущення Джемілєва

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв розповів, що може очікувати на півострів найближчим часом. Він навіть припустив, що може бути, якщо туди дійде не лише "бавовна", але й бойові дії.

Джемілєв упевнений, що Україна не буде діяти так, як росія. Адже наші закони не дозволяють стріляти по мирних об'єктах. Та й суспільство просто з'їсть за таке. За словами Джемілєва, він заспокоює тих, хто боїться того, що буде далі. Каже їм, що ми не росіяни. Радить триматися подалі від військових баз.

окупаційні "керівники" Аксьонов та Костянтинов вивезли свої сім'ї з півострова. Співробітники ФСБ також вивезли своїх людей. Джемілєв назвав це гарною ознакою. Натомість кримські татари ходять одне до одного в гості пити каву з нагоди сприятливої звістки.

Що відбувається у Криму

  • Жителі окупованого півострова чекають на звільнення та проявляють свою позицію, як можуть. Так, окупанти затримали чоловіка Олександра, який співав "Ой, у лузі червона калина". Український активіст Сергій Стерненко закликав українців у Криму бути обережними.
  • Також мешканців окупованого Криму неабияк налякала регулярна "бавовна" на півострові. росіяни там готуються до втечі у паніці. Родини військових їдуть в першу чергу. Та речник Одеської ОВА Сергій Братчук розповідав, що рано говорити про втечу ворога з Криму.
  • Крім того, російські військові продовжують перевозити свою техніку до півострова Крим. Машини вдалося зафіксувати неподалік керченського мосту.

Як Крим повертається додому: дивіться відео