Зокрема, "Редіс" вручив бійцям іменні ножі. Ці нагороди отримали ті військовослужбовці, які відзначилися бойовими заслугами на фронті проти російських окупантів.

Цікаво Або вийти всім, або загинути тут․ Полон, день 600․ Як захисники Маріуполя виходили з "Азовсталі"

Прокопенко вручив нагороди азовцям

У пресслужбі "Азову" наголосили, що ця відзнака, яка стала новою традицією підрозділу, вручається найкращим штурмовикам за проявлені ними якості у бою.

"Редіс" наголосив, що в ході штурмових операцій, в ближніх контактних боях, коли людина працює на межі своїх можливостей, на грані життя і смерті, у критичний момент вона проявляє всю свою сутність.

І я глибоко переконаний в тому, що лише той боєць, який зможе подолати свій страх, опанувати собою, не розгубитись — має право називати себе воїном,
– зазначив він.

Підполковник підкреслив, що для нього – це вершина людської доблесті, до якої має прагнути кожен піхотинець бригади.

У мережі також опублікували знімки із вручення іменних нагород. На кадрах можна побачити, як виглядали іменні ножі, а також як відбувався сам процес нагородження найзатятіших воїнів "Азову".

"Редіс" вручив іменні ножі найкращим воїнам "Азову" / Фото пресслужби "Азову"

Під час останнього обміну полоненими не було жодного азовця

  • Україна 3 січня провела наймасштабніший обмін полоненими з Росією. Внаслідок цього додому вдалося повернути 230 наших захисників і цивільних громадян.
  • Водночас у цьому обміні серед повернутих українців не було жодного азовця. Командир "Азову" Денис Прокопенко зазначив, що ще понад 900 бійців перебувають у російському полоні.
  • "Редіс" також підкреслив, що безумовно, щиро радіє за кожного українського військовослужбовця, якого вдалося обміняти. Однак наголосив, що 900 родин так і не зможуть зустрітися зі своїми рідними.