Денис Єрмак у фейсбуці написав, що згідно із Законом України він вільний громадянин, який має право зустрічатися з ким завгодно, знайомитися із ідеями громадян, проєктами, брати на розгляд резюме тощо.

Зверніть увагу Конфлікт Єрмака та Лероса: як скандал вплине на очільника ОП

Він наголосив, що не є державним чиновником і у нього є ГО "Українське Бюро Національного Розвитку", яке займається разробками, науковими адаптаціями проектів, пов’язаних з економікою, соціонікою.

Той факт, що мій брат працює в Офісі Президента, не має обмежувати мої законні права на трудову діяльність. Я український громадянин і свої права знаю,
– написав Денис Єрмак.

За словами Дениса Єрмака, на плівках він зустрічається із різними людьми, які "пропонують різноманітні проєкти та ідеї, а також висвітлюють існуючі проблеми і корупційні схеми, які є в відповідних структурах".

"Я з самого початку діяльності розповідав свій принцип роботи: нам важливі саме проєкти, а не люди, які просто хочуть зайняти посади", – додав він.

Єрмак стверджує, що запис на плівках "нарізали" із вирваним контекстом.

Хто під мене "підкладав" деякі "торпеди" та з якою ціллю, та ще й використовуючи спеціальне складне обладнання, – не знаю, але зрозуміло, що це спрямована атака на мого брата Андрія Єрмака, який дуже заважає певним олігархам та особливо російським спецслужбам,
– вважає Денис Єрмак.

Він додав, що люди "швидко забувають повернення полонених, АТО та добродійні справи". "Достатньо лише кількох плівок, де не державні діячі, а звичайні громадяни щось обговорюють", – додав Єрмак.

На скандал вже зреагувала Спеціалізована антикорупційна прокуратура. У відомстві відкрили справу за позовом Гео Лероса про можливі незаконні призначення.

30 березня ДБР відкрило справу проти Гео Лероса через поширення інформації про нібито торгівлю державними посадами. Відповідну заяву до відомства подав голова Офісу Президента Андрій Єрмак, брата якого засвітили на відео.

Денис Єрмак прокоментував кожне відео з "плівок Лероса":

№1 20.08.2019

За словами Єрмака, на цій зустрічі обговорюють проєкти нової програми ДержГеоКадастру та інфраструктурний проєкт, які можна пов'язати із глобальним проєктом реформи АПК, який ми із допомогою іноземних спеціалістів розробили ще на початку 2019 року для минулої влади та внесли актуалізуючі зміни для подання для нової влади.

Мене вмовляють зустрітися хоч з одним представником одеських бізнесменів для обговорення їх участі в проєкті. На жаль, не вийшло, тому що уряд Гончарука не зацікавився проєктом, на який ми витратили рік часу та багато власних коштів,
– зазначив Єрмак.

№2 20.08.2019

"Зустріч, де обговорюється "дєвочка", яка має програму реформування ТРК та ЗовнішЕкспоЦентру", – написав Єрмак.

За його словами, на плівках вирізано частину про те, що програма дуже слабка.

Тим часом Не думаю, що Зеленський за мене заступиться, – Гео Лерос про конфлікт з Єрмаком

№3 22.08.2019

Цей запис Денис Єрмак пояснив так: "Уривчатий запис про те, що людина, яка має наміри із програмою йти на конкурс голови РДА, на мій погляд, має бути військовим". На його думку, проблеми в регіоні просто чиновник вирішити не зможе.

№4 23.09.2019

Запис про те, де сторони обговорюють проєкт інвестора, який пропонував помісячні інвестиції в галузь авіабудування в розмірі 45 мільонів доларів. Єрмак вважає, що проєкт дуже доречний для України.

На жаль, навіть не було розглянуто наше подання,
– додав він.

№5 16.09.2019

За словами Дениса Єрмака, на зустріч приходить людина, яка одразу ж починає говорити, що "коли я сюди йшов, то вважав, що все вже вирішено".

На що я питаю "з ким ви зустрічалися?" Людина одразу каже "ой, я помилився"…Потім я вивчаю його резюме та прошу розповісти про себе, щоб розуміти, що ж відбувається. Зустріч нічим конструктивним не закінчилася,
– написав Єрмак.

№6 30.09.2019

На цій зустрічі сторони обговорюють те, що людина, яка пропонує свою програму оцифрування даних ДержГеоКадастру має йти згідно закону на конкурс попри те, що програму вже презентували в силових структурах.

Висловлюю думку, що людина повинна пройти всі абсолютно перевірки та йти на конкрус. Конкурс програла людина, а саму програму не прийняли,
– пояснив Єрмак.

Зверніть увагу Мене і брата облили брудом, – Єрмак про злиті Леросом відео

№7 28.08.2019

"Без мене люди обговорюють якісь гроші, які збираються якось то ділити. Спонсорські чи ні – невідомо, але на плівках йде мова за якісь 4 – 5 чогось… Не був присутній", – написав Денис Єрмак.

№8 перші числа вересня 2019 року

Сторони обговорюють, що людина, яка написала проєкт щодо реформ економічного сектора в Тернопільській області, намагається попасти на прийом до Андрія Єрмака.

Я кажу, що якщо я отримаю запрошення – одразу беремо презентацію та проєкт та йдемо. Але, на жаль, нас так і не прийняли, а проєкт не розглянули, – зазначив Єрмак.

№9 початок вересня 2019 року

Сторони обговорюють те, що треба "збивати" закупівлю КМ щодо камер для оцифрування землі, таким чином держава витратить "впусту 286 мільйонів гривень".

Ми таки 4 рази збивали цю закупівлю. Тому що обладнання було вже закуплено в 2013 році,
– пояснив Єрмак.

№10 початок вересня

"Йде під запис конкретна провокація на злочин! Людина пропонує та розповідає, що якісь люди пропонують 620 тисяч доларів за якісь призначення та за зустріч зі мною (яка честь!)", – написав Денис Єрмак.

За його словами, він вислухав все та вмовляв співбесідника працювати в законному руслі в рамках ГО "Українське Бюро Національнго Розвитку". "Результат – ніяких 620 тисяч та ніяких призначень", – наголосив Єрмак.

До речі Єрмак вважає, що "плівки Лероса" невипадково з’явилися напередодні важливих голосувань у Раді

№11 03.10.2019

"На зустрічі люди без мене обговорюють те, що краще щоб я не був в курсі якихось грошових справ", – зазначив Денис Єрмак. Також обговорюють дівчину, яка писала програму покращення показників Варашської ДПІ.

Дивіться всі провокативні відео з Денисом Єрмаком