Зміїний нічому не навчив

Річ у тім, що три тижні тому ми з вами могли спостерігати, як командування російських окупаційних військ, злякавшись контрнаступу ЗСУ на правому березі Херсонської області, почало панічно перекидати підрозділи з інших плацдармів для зміцнення Херсонщини.

Актуальне Сплановано зухвало, виконано філігранно: що насправді трапилося у Криму

Але російські окупаційні війська продовжували насичувати правий берег силами та засобами, періодично навіть погрожуючи якимось наступом на Миколаїв, Кривий Ріг та Запоріжжя.

Але цього тижня почали вирізнятися цікаві тенденції, а саме – основний кістяк російських окупаційних військ вкопався у лівобережжя та не поспішає заповнити правобережну локацію своєю присутністю.

Побачити Дніпро і померти

То що ж відбувається? Схоже, командування російських окупаційних військ таки змирилося з тим, що правий берег їм за нинішньої неповноцінної системи управління та системи забезпечення не втримати. Фактично вони змирилися з тим, що ЗСУ деокупують цю частину Херсонської області.

Зрозуміло, вони не можуть просто так взяти і піти, за болотами не зрозуміють такого надто відвертого жесту доброї волі, а тому вони імітуватимуть відчайдушний опір та інші конвульсії. А ось яку вони собі ставлять ціль, так це закріпитися і окопатися на лівому березі.

Про важливе Україна вистояла: яка мрія УНР та УПА втілилася в життя після повномасштабного вторгнення росії

Російські окупаційні війська відкинуть за Дніпро або втоплять у Дніпрі. Правий берег повністю буде під контролем ЗСУ, що на порядок полегшить нам контрнаступальні дії на донбаському плацдармі та рух у Запорізькій області на південь та південний захід.

До теми – генерал-майор ЗСУ спрогнозував, коли звільнять Херсон: дивіться відео